تبلیغات
خوشبختی را در آسمان ببین... - پست ثابت
تاریخ : شنبه 1 تیر 1392 | 09:47 بعد از ظهر | نویسنده : شکیبا h.ss

اول از همه بگم:لطفا اگه به این وبلاگ سر میزنید نگاهی به مطالبش بندازید و نظر دادن رو هم فراموش نکنید!ممنون!

دوستان عزیز سلام!من و سوگند این وبلاگ رو برای گذاشتن داستان های مختلف ساختیم!نویسنده اولین داستانی هم که میذاریم خود من(شکیبا)هستم که زمستون 91 این داستان 281 صفحه ای رو تو دوتا دفتر 100 برگ نوشتم!و تقریبا همه دوستای مدرسم خوندن!

اعم از سوگند که نفر اول خوند!!حالا هم تصمیم گرفتیم با اینکه طولانیه اما سر حوصله و طی مدتی این داستانو در وبلاگی مختص داستان نویسی هامون بذاریم!خب بهتره یه توضیحات مقدماتی دربارش بهتون بگم!

در این داستان گروه سوپرجونیور حضور دارن اما نقشای اصلیش ایون هیوک،دونگهه و دختری خیالی به اسم نانا هست!البته یه نقش اصلی دیگه هم داریم که اگه بگم مزه یه تیکه داستان میپره پس اینو نمیگم!

یک داستان جدیه و لوس بازی نداره و پر مغز و طوووووووولانیه.حتی اونایی که طرفدار کره جنوبی هم نیستن میتونن بخونن چون فقط اسم شخصیتاش کره ایه و داستانش کلیه.یخرده هم طرز حرف زدناشون به داستانای ایرانی شباهت داره و این ضعف من در نویسندگی رو میرسونه...

داستان درباره دختری به نام نانا هست که سال 2002 وارد کمپانی SM میشه!(دقیقا همون سالی که اعضای سوجو وارد کمپانی میشن برای گذراندن دوران آموزشی)نانا تا سال 2005 که سوجو شروع به کار کنن بعنوان آهنگساز گروه دوره میبینه.بین این دختر و ایون هیوک رابطه عاطفی برقرار میشه و این دوتا باهم دوست میشن و ...

بچه ها تا 70 صفحه اول تقریبا اون اتفاق مهم داستان نمیفته و چالش خاصی ایجاد نمیشه.بعدش تازه اون شخصیت جدید وارد میشه و مسیر داستان به کل تغییر میکنه.درضمن این شخصیت جدید نقش منفی نیستا!!درواقع داستان اصلا نقش منفی خاصی نداره!!

یه تیکه هاییش هم مطابق واقعیته مثل مرگ بابای دونگهه در سال 2006 یا چیزای دیگه.اما در کل میشه گفت 80 درصدش ساخته خیال منه و واقعی نیست.

در پست های بعدی عکس شخصیت های اصلی رو میذارم تا عزیزانی که طرفدار کره جنوبی نیستن که اسم های نام برده شده در بالا رو نمیشناسن قیافه شخصیت هارو ببینن.

ما داستان رو از هشتم تیر 1392 شروع به گذاشتن در وب میکنیم!

امیدوارم که مارو از پیشنهادات و انتقادات و نظراتتون بی نصیب نذارید چون برامون حرفای شما خییییییلی مهمه!

ممنون که افتخار دادید و این وبو باز کردید و ممنون که وقت گذاشتید و این پستو خوندید!

خب تا بعد فعلا...!